• Разом веселіше
  • Менеджер безкоштовно
  • Різноманітні аніматори
  • Ми беремо участь у благодійності
  • 100% надійності
  • Ексклюзивні програми
  • Договір для юр.осіб
  • Тішимо вас вже 10 років

У торговий центр

Дід мороз в торговий центр – затребувана і популярна послуга напередодні свята.

Можемо запропонувати Вашій увазі ВІП пари артистів, які мають досвід проведення великих заходів (новорічні ялинки на 1000 і більше осіб, великі промо привітання, презентаційні заходи). Можемо надати додаткові опції, завдяки яким Ваш свято буде найкращим))). Роль Дідуся й інших новорічних персонажів виконуватимуть професійні актори, які знають, як розсмішити і чим здивувати покупця.

Дед мороз в торговом центре

Дідусь мороз у торговому центрі

Головна мета новорічного промоушена- створити святковий настрій відвідувачам, організувати дозвілля і розвага для дітей, в той час, коли батьки можуть спокійно пройти по магазинах і зробити покупки. Зробити так, щоб покупці легко розлучалися з грошима і менше замислювалися при виборі товару, тобто здійснювали більше імпульсивних покупок. А здивувати вибагливого споживача і на час приспати його ощадливість можна за допомогою культурно-розважальної програми.

Покупцям буде приємно взяти участь в конкурсах, вікторинах, лотереях, розіграші призів і святкової дегустації. Такі заходи можна провести на відкритому майданчику перед магазином, біля входу в торговий центр або в самому торговому залі.

Дід Мороз може просто зустрічати відвідувачів, самою своєю присутністю нагадуючи про наближення свята і про те, що пора вибирати подарунки і святкове частування. А може вітати покупців, роздавати новорічну промопродукцію, презентувати певні товари і проводити саму розважальну програму.

Дед мороз в торговом центре

Дідусь мороз у торговому центрі

Ми можемо запропонувати додаткові опції: дід мороз на ходулях, ростові ляльки, дід мороз з фокусами, співаючий дід мороз, додаткові аніматори на вибір, організація майстер класів. Якщо у Вас є ще ідеї озвучте їх нам і ми їх здійснимо.

Замовляти Діда Мороза в супермаркет, магазин або торговий центр краще заздалегідь, за пару тижнів, навіть за місяць до настання грудня. Адже кращих акторів швидко розберуть конкуренти. Витратившись на Діда Мороза і новорічна вистава, торговий центр отримає максимум прибутку з передноворічного ажіотажу. Адже тонко зігравши на почуттях дорослих і дітей, можна збільшити відсоток імпульсивних покупок, а заодно і поліпшити імідж закладу.

Вишліть Ваш запит – зробити замовлення
або зателефонуйте нам: 067-503-44-49, 066-388-64-53