• Разом веселіше
  • Менеджер безкоштовно
  • Різноманітні аніматори
  • Ми беремо участь у благодійності
  • 100% надійності
  • Ексклюзивні програми
  • Договір для юр.осіб
  • Тішимо вас вже 10 років

Виклик Діда Мороза додому. Київ і передмістя

ВИКЛИК ДІДА МОРОЗА В КИЄВІ В 2017-2018 РОЦІ. СВЯТИЙ МИКОЛАЙ У КИЄВІ. САНТА Клаус В КИЄВІ. ЗАПРОСИТИ ДІДА МОРОЗА ДОДОМУ.

image-4cfb6b1b1959354a4099fb45b0647fb012ff7a650eaab87fc16ad7849bfbe343-v

Незвичайні пропозиції від Діда Мороза та Снігуроньки. Англомовний Санта Клаус. Віп дід мороз. Анімаційно ігрові програми на 3-4 персонажа. Англомовний дід мороз і снігуронька. Наукове шоу з дідом морозом. Дитячі ранки з дідом морозом. Кріо шоу. Шоу сухого льоду, сніг. машина. шоу мильних бульбашок. Дресирований пудель.

Нашому агентству 12 років і ми піклуемося своєю репутацією. Наші постійні клієнти працюють з нами по кілька років, рекомендую нас своїм друзям.

Телефонуйте нам і переконайтеся, що означає працювати з професіоналами.

067-503-44-49, 066-388-64-53

 

Наші діди морози і снігуроньки виділяються і вигідно відрізняються наступним:Д86 ВИП

  1. Гарними і дорогими костюмами. Щороку ми оновлюємо базу костюмів, щоб дивувати своїх постійних клієнтів.
  2. Наш Дід Мороз-це професійний актор з театральною освітою або солідним досвідом роботи аніматором. Ви можете вибрати будь-якого з артистів (у нас є навіть Санта-Клаус, який говорить англійською мовою)
  3. У нас найбільша база артистів (90 пар). Всі вони професіонали з великої літери. Серед них багато відомих акторів театру і кіно.

 Дед Мороз и снегурочка

 Наші дід морози на ім’я знають кожну дитину. У кишені його шуби буде лежати записка, яку дитина написала йому (а турботливі батьки встигли передати дідові морозу). Дід мороз і снігуронька принесуть саме той подарунок, якого чекає Ваш малюк.

В цьому році ми з задоволенням пропонуємо наступні послуги для домашніх поздоровлень:

 

Ви хочете, щоб Дід Мороз прийшов в шикарному костюмі і підняв гостям настрій за допомогою веселих танців, мильних бульбашок, чарівних фокусів і перевдягань? Новий 2018 рік запам’ятався вашим дітям, як найкращий і чарівне свято?

 

 

Заходьте в розділ наші артисти і вибирайте собі того, хто в запланований Вами час приїде до Вас з поздоровленням.

Дед Мороз 89

Телефонуйте нам: 067-503-44-49, 066-388-64-53

Ви можете оформити Ваше замовлення через форму замовлення на сайті. Протягом двох годин ми зв’яжемося з Вами.

ВАРТІСТЬ ВИКЛИКУ ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ 

Благодім ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ПРОПОНУЄ ВАМ НАСТУПНІ ПОСЛУГИ.

Домашнє свято. В обраний Вами день, в зручний для Вас інтервал часу, Дід Мороз і Снігуронька прийдуть до Вас в гості, влаштують святкову виставу, привітають дітей та дорослих з Новим Роком, вручать новорічні подарунки. Ми пропонуємо стандартні привітання від 15 до 20 хвилин, домашні спектаклі (з декількома казковими персонажами), справжні домашні циркові вистави, шоу мильних бульбашок, прогулянку з дідом морозів в справжніх казкових санях, дід мороз може прийти прямо в віконце. Ви можете замовити будь-яку опцію запропоновану на нашому сайті. 

Ви можете подивитися варіанти ігрових анімаційних програм цього сезону

А так-же побачити костюми наших персонажів на нашому сайті дитячих свят

ЗРОБИТИ ЗАПИТ НА ВИКЛИК ДІДА МОРОЗА

dmimg_3616.jpg

Свято в школі чи дитячому садку.

Ви можете подивитися варіанти ігрових вистав цього сезону В обраний Вами день, в призначений Вами час Дід Мороз і Снігуронька прийдуть до Ваших дітей в групу дитячого саду або в шкільний клас з Новорічним поданням. У динамічній, дуже різноманітною програмою – веселі ігри, цікаві конкурси та вікторини, пісні, фокуси, хороводи і цілий мішок новорічних подарунків. Ви можете запросити до себе справжніх циркових артистів з дресированими тваринами. Ми порадуємо Вас зіміческім шоу, шоу мильних бульбашок та багатьма іншими цікавими сюрпризами. У нас є англомовні Санта Клауси, святі Миколаї (говорять на Українській мові), діди морози (говорять чистою російською мовою чи українською по бажанню).

ЗРОБИТИ ЗАПИТ НА ВИКЛИК ДІДА МОРОЗА

dm152930593.jpg

Дитяче свято в офісі (для дітей співробітників), спортивної групі, кафе

Ви можете запросити Діда Мороза і Снігуроньку в офіс до дітей Ваших співробітників, або в кафе, де Ви і Ваші друзі разом з дітьми вирішили відсвяткувати Новий Рік, або в спортивну групу, в музичну школу, танцювальний гурток чи ізостудії, тобто в колективи, де діти різного віку об’єднані спільними інтересами. Розважальна програма Діда Мороза і Снігуроньки враховує різний віковий склад і специфіку інтересів колективу і включає тематичні ігри, конкурси та вікторини, пісні, фокуси, естафети, хороводи, кумедні розіграші і, звичайно, вручення подарунків. 

 

 

ЗРОБИТИ ЗАПИТ НА ВИКЛИК ДІДА МОРОЗА

 

Експрес-привітання

d80-1 В цьому році ми пропонуємо нові послуги Діда мороза – експрес привітання Діда Мороза та Снігуроньки для дітей та дорослих у вихідні та святкові дні. В обраний Вами день, в зручний для Вас інтервал часу, Дід Мороз і Снігуронька в ошатних, дуже красивих костюмах прийдуть в гості до Вас, Вашим рідним і знайомим, привітають дітей та дорослих з Новим Роком та вручать подарунки.  

 

ЗРОБИТИ ЗАПИТ НА ВИКЛИК ДІДА МОРОЗА

ded_moroz15.jpg

 

ВІП Послуги Діда мороза (дід мороз в вікно, ВІП дід мороз, Санта Клаус).

Запросіть Діда мороза до себе і Це свято перетворитися в незабутній захід, наповнене чарами. Адже всім нам, будь то дорослий або дитина, хочеться доторкнутися до казки!

 

ЗРОБИТИ ЗАПИТ НА ВИКЛИК ДІДА МОРОЗА

ded66.jpg

Організація новорічних ялинок. Організація новорічних ялинок для дітей – і Ваші діти будуть в центрі казки, а вони будуть головними її героями! У наших акторів є безліч сценаріїв, які Ви можете обговорити з нами

Ви можете подивитися варіанти ігрових вистав цього сезону

 

ЗРОБИТИ ЗАПИТ НА ВИКЛИК ДІДА МОРОЗА