• [:ru]Вместе веселее[:ua]Разом веселіше[:]
 • [:ru]Менеджер бесплатно[:ua]Менеджер безкоштовно[:]
 • [:ru]Любые аниматоры[:ua]Різноманітні аніматори[:]
 • [:ru]Мы участвуем в благотворительности[:ua]Ми беремо участь у благодійності[:]
 • [:ru]100% надежности[:ua]100% надійності[:]
 • [:ru]Эксклюзивные программы[:ua]Ексклюзивні програми[:]
 • [:ru]Договор для юр.лиц[:ua]Договір для юр.осіб[:]
 • [:ru]Радуем вас уже 10 лет[:ua]Тішимо вас вже 10 років[:]

[:ru]Вызов деда мороза домой. Киев и пригород[:ua]Виклик Діда Мороза додому. Київ і передмістя[:]

[:ru]

 

Наши новогодние праздники

— это волшебные зрелища, которые мы дарим Вам, получая взамен искренние эмоции и радостные улыбки.

Домашние поздравления

Детские утренники

Уличные праздники

Корпоративные праздники

ОРГАНИЗАЦИЯ НОВОГОДНИХ ПРАЗДНИКОВ 

Наш подход— это организация праздников с изюминкой! Мы на протяжении 12 лет делаем людей счастливыми, а НОВОГОДНИЕ ПРАЗДНИКИ яркими и запоминающимися!

ОРГАНИЗАЦИЯ НОВОГОДНЕГО ПРАЗДНИКА. ВЫЗОВ ВИП ДЕДА МОРОЗА. ПРИГЛАСИТЬ ДЕДА МОРОЗА ДОМОЙ.

 

artist

 
 


Многие клиенты, придя в страну волшебников, в агентство по организации новогодних праздников Благодом, рекомендуют нас своим родным и друзьям, мы отвечаем за качество наших услуг.

[ngg src=»galleries» ids=»22″ display=»basic_thumbnail» thumbnail_width=»150″ thumbnail_height=»130″ thumbnail_crop=»0″ images_per_page=»4″]

Но лучше один раз нашу организацию праздника увидеть, чем семь раз услышать! Мы ждем Вас!

Внимание Акция! при заказе деда мороза и снегурочки на дом до 1 декабря — скидка 20% от прайса

При заказе деда мороза и снегурочки тремя семьями в одном подъезде ( доме)- скидка 35% от прайса

Цена можно посмотреть тут 

Вызов деда мороза  ГОРОД Киев. Пригласить деда мороза домой. ВИП дед мороз и снегурочка. Организация домашнего праздника.

наш телефон 066-388-64-53 и 067-503-44-49 можете написать нам в вайбер 066-388-64-53 и мы вышлем Вам подробную информацию.

Заказать обратный звонок

[:ua]

ВИКЛИК ДІДА МОРОЗА КИЇВ 2018-2019 РІК.

ЗАПРОСИТИ САНТА КЛАУСА. ВИКЛИК СВЯТОГО МИКОЛАЯ КИЇВ.

ПРИВІТАННЯ ВІД ДІДА МОРОЗА.

ЗАПРОСИТИ ДІДА МОРОЗА ДОДОМУ У КИЄВІ, ОРГАНІЗАЦІЯ новорічні ранки,

ВІП ДІД МОРОЗ,

ВИКЛИК ДІДА МОРОЗА І СНІГУРОНЬКИ В КИЄВІ.

АНІМАЦІОННО- ІГРОВІ ПРОГРАМИ НА 3-4 персонажів. АНГЛОМОВНИЙ ДІД МОРОЗ І Снігуронька. НАУКОВЕ ШОУ З Дідом Морозом В КИЄВІ. Дитячі ранки З Дідом Морозом. КРІО ШОУ. ШОУ СУХОГО ЛЬОДУ, СНІГОВА МАШИНА. ШОУ МИЛЬНИХ БУЛЬБАШОК. ДРЕСИРОВАНИЙ ПУДЕЛЬ.

Організація новорічних свят для вас

Наш підхід і відміну від інших новорічних агентств — це організація свят з родзинкою! Ми протягом 12 років робимо людей щасливими, а НОВОРІЧНІ СВЯТА яскравими та незабутніми! Ми організуємо різні свята: нам довіряють організацію новорічного свята власники компаній для проведення новорічного корпоративу співробітникам. Ми робимо душевні новорічні тематичні вечірки, де хочеться показати цінності запрошеним гостям. Із задоволенням організуємо дитячий новорічний ранок в школі або дитячим саду, де часом навіть дорослі вірять в казку! У нашому арсеналі красиві домашні новорічні свята для всієї родини.

зателефонуйте нам 067-503-44-49 або напишіть У вайбер 066-388-64-53.

Ми щасливі творити для Вас! Багато клієнтів з нами з самого заснування агентства, вони із задоволенням рекомендують нас друзям і колегам! запросіть Діда Мороза і Снігуроньку і Вам точно буде цікаво і весело.

Виберіть цікавий для вас розділ:

Трішки про нас

Виклик Діда Мороза і Снігуроньки має деякі ризики. Але не в нашому випадку. Організація новорічних свят відноситься до сфери послуг, де потрібна повна віддача. Ми любимо і вміємо так працювати. Основний принцип агентства: втягнуте відношення до справи. ЗАНУРЮВАТИСЯ в історію кожного клієнта, прагнутИ діяти не за шаблоном, братися за реалізацію незабутнього для гостей СВЯТА — основні заповіді успіху. Ми щиро вважаємо, що подія відбудеться на сто відсотків, якщо поєднувати душевність і професіоналізм команди організаторів. Відповідальний підхід робить нашу роботу СВІДОМОЮ ТА ВАРТОЮ.

зателефонуйте нам 067-503-44-49

або

напишіть у вайбер 066-388-64-53.


Переваги і вигоди замовлення свята У НАС:

 • Беремо на себе організаційні питання;
 • Наші діди морози чітко слідують сценарним планам.
 • Приймаємо відповідальність за втілення ідеї в життя;
 • Наші менеджери супроводжують гостей протягом свята;
 • Стежимо за комфортною атмосферою. Наші діди морози і снігуроньки професійні артисти, в нових ВІП костюмах, завжди тверезі і красиві.
 • Наші діди морози вміють створити піднесений емоційний фон.

 що вас чекатиме:

 • Високий рівень професіоналізму діда морозу, снігуроньки, шоу програм;
 • Злагодженість і організованість дій команди;
 • Дотримання домовленостей;
 • Уміння підтримувати позитивний настрій у кожного з гостей.

Новорічне свято вдався, коли настрій на висоті, а посмішки до вух. Наше завдання — створити відчуття тепла і залученості для кожного учасника урочистості, зарядити яскравими емоціями і створити настрій, який буде ще довго зігрівати приємними спогадами.

ОРГАНІЗАЦІЯ новорічного СВЯТА. ВИКЛИК ВІП ДІДА МОРОЗА. ЗАПРОСИТИ ДІДА МОРОЗА ДОДОМУ.

[su_carousel source=»media: 2103,2102,2101,2100,2099,2098,2097,2096″ limit=»100″ width=»1600″ height=»1000″ items=»1″ title=»no» mousewheel=»no»]

[ngg src=»galleries» ids=»5″ display=»basic_slideshow»]

Гарно підготовлене новорічне свято залишиться в пам’яті як оригінальне, нестандартне, ненав’язливе і душевне. Кожен наш дід мороз порадує коректністю, тонким почуттям гумору, вмінням імпровізувати. Всі етапи події пройдуть чітко і вчасно, без накладок і тривожних затримок. Організація новорічних свят справжніми віртуозами дає залізну гарантію. Чудовий новорічний настрій забезпечено.

зателефонуйте нам 067-503-44-49

або

напишіть у вайбер 066-388-64-53.

Організація свята подвійно приємна, якщо їй займаються професіонали. Ми організуємо будь яке новорічне свято під ключ, використовуючи прекрасних артистів і індивідуальний сценарій, щоб Ви і Ваші гості насолодилися чудовим видовищем, відпочили від душі і випробували величезне задоволення від свята!

Організація новорічного свята — кропітка і відповідальна праця цілої команди чарівників. Наші новорічні свята — це чарівні видовища, які ми даруємо Вам, отримуючи натомість щирі емоції та радісні посмішки. Багато клієнтів, прийшовши в країну чарівників, в агентство з організації новорічних свят Благодом, рекомендують нас своїм рідним і друзям, ми відповідаємо за якість наших послуг. Але краще один раз нашу організацію свята побачити, ніж сім раз почути! Ми чекаємо вас!

ВИКЛИК ДІДА МОРОЗА МІСТО КИЇВ. ЗАПРОСИТИ ДІДА МОРОЗА ДОДОМУ. ВІП ДІД МОРОЗ І Снігуронька. ОРГАНІЗАЦІЯ ДОМАШНЬОГО СВЯТА.

Ми любимо свою роботу і створюємо не просто події, а робимо їх в форматі «як для себе». Організація новорічних свят — приємна праця. Наша компанія знає в цьому толк і з задоволенням візьметься за роботу. зателефонуйте нам 067-503-44-49 або напишіть у вайбер 066-388-64-53.

Замовити зворотній дзвінок

позвоните нам 067-503-44-49 или напишите в вайбер 066-388-64-53. 

Вызов деда мороза Киев 2018-2019 год. Пригласить Санта Клауса. Вызов святого Николая Киев.   Поздравление от деда мороза. Пригласить деда мороза домой в киеве, организация новогодних утренников, ВИП дед мороз, Вызов деда мороза и снегурочки в киеве. Анимационно- игровые программы на 3-4 персонажа. Англоязычный дед мороз и снегурочка. Научное шоу с дедом морозом в Киеве. Детские утренники с дедом морозом. Крио шоу. Шоу сухого льда, снег. машина. шоу мыльных пузырей. Дрессированный пудель.

[:]